Garanti ve İade

Garanti Şartları

Rossohome.com'da ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler Rosso Home Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. Rosso Home Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek. 

Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.

İade Şartları

Rossohome.com'dan ve mağazalarımızdan satın aldığınız ürünleri aşağıda belirtilen koşullar çerçevesinde nedenini belirterek iade edebilirsiniz. 

İade işlemi, ürünün size teslim edilmesi ile başlar ve fatura tarihini takip eden on (10) gün için geçerlidir. 

İade edilecek ürün aksesuar vb. parçalarıyla birlikte eksiksiz bir şekilde teslim edilmesi gerekmektedir. İade edilecek ürünün "Garanti Şartları" bölümündeki 

İade şartlarına tamamen uyması gerekmektedir. İade işlemi çerçevesinde oluşacak masraflar (sevkiyat vs.) müşteriye aittir. Ancak ürünün kusurlu çıkması durumunda iade masrafları Rosso Home Mobilya tarafından karşılanır. 

İade işlemi, ürünün Rosso Home ulaşmasıyla başlar. Rosso Home ekibi iade işlemini değerlendirip kısa bir süre içeresinde size sonuç ile ilgili bilgi verecektir. 

İade koşullarına uygun yapılan iadelerle ilgili işlemin sonuçlanması ve ödediğiniz tutarın hesabınıza veya kredi kartınıza aktarılması ortalama beş (5) iş günü sürmektedir. 

Not: Özel mobilya tasarımı olarak yaptırılan ürünlerde iade işlemi yapılmamaktadır.