Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Kullanım Koşulları

1. Kullanım Şartlarının Kabulü

BU WEB SİTESİNE ERİŞEREK, BU WEB SİTESİNİ KULLANARAK VE/VEYA BU WEB SİTESİNDEN ÜRÜNLER SATIN ALARAK, HERHANGİ BİR SINIRLAMA VEYA KISITLAMA OLMAKSIZIN İŞBU ŞARTLARI KABUL ETMEKTESİNİZ. ŞARTLARI KABUL ETMEMENİZ HALİNDE LÜTFEN WEB SİTESİNDEN ÇIKIN VE WEB SİTESİNE ERİŞMEYİN, WEB SİTESİNİ KULLANMAYIN VE BU WEB SİTESİNDEN ÜRÜN SATIN ALMAYIN.

İşbu Kullanım Şartları, Web Sitesinde her bir sayfanın altında yer alan bir linkte mevcuttur. İşbu Kullanım Şartlarını herhangi bir zamanda, zaman zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktayız. Lütfen, bir değişiklik yapılıp yapılmadığını belirlemek için Web Sitesini kullanmadan önce işbu Kullanım Şartlarını kontrol edin. Web Sitesine süregelen erişiminiz veya kullanımınız, söz konusu zamanda geçerli olan Kullanım Şartlarını bütünüyle ve koşulsuz olarak kabul ettiğinizi teyit etmektedir. Gerçekleştiklerinde Kullanım Şartlarındaki değişiklikleri kabul etmiyorsanız Web Sitesinden çıkmanız ve Web Sitesini kullanmamanız gerekmektedir.

Çeşitli zamanlarda, ROSSO HOME, işbu Kullanım Şartlarına, belirli içerik veya olaylara ilişkin ek şartlar ekleyebilir (“Ek Şartlar”) ve bu Ek Şartlar, belirli içerik veya olaylarla bağlantılı olarak görüntülenmek üzere Web Sitesine yerleştirilebilir ve bu şekilde tanımlanacaklardır. İşbu belgeyle, söz konusu Ek Şartların, işbu Kullanım Şartlarına atıf yoluyla dahil edildiğini anlamakta ve kabul etmektesiniz.

2. Web Sitesinin Kullanımı

Web Sitesinde sadece kişisel, ticari olmayan amaçlarınızla ve işbu Kullanım Şartlarına uygun olarak gezinebilir ve kullanabilirsiniz. Web Sitesini veya Web Sitesinde erişime sunulan herhangi bir içeriği dağıtamaz, değiştiremez, iletemez, yayınlayamaz, yeniden kullanamaz, yeniden yollayamaz veya (i) ROSSO HOME’nun açıkça verilmiş yazılı izni olmadan kamu veya ticari amaçlar için; (ii) işbu Kullanım Şartlarıyla tutarlı olmayan bir şekilde; (iii) yürürlükteki herhangi bir kanun, kural, mevzuat veya emri ihlal edecek şekilde veya (iv) Web Sitesine zarar verebilecek, devre dışı bırakabilecek, aşırı yük yükleyebilecek veya arızaya neden olabilecek veya Web Sitesinin diğer herhangi bir taraf tarafından kullanılmasına müdahale edecek şekilde veya markamızı yanlış tanıtacak veya markamıza zarar verecek bir şekilde kullanamazsınız.

Web Sitesini, istenmeyen postalar, “spam” istemleri (ticari olan veya olmayan), zincirleme mektuplar veya bu türden bir listeye dahil edilmek için özel bir izin verilmemiş herhangi bir kişiye dağıtım listeleri dahil olmak ancak bununla sınırlı olmamak üzere herhangi bir türden yığınsal iletişim için kullanmayacaksınız.

Web Sitesi aracılığıyla herhangi bir şekilde herhangi bir bilgisayar virüsünü, tuş kaydediciyi, casus yazılımı, solucanı, Truva atını, zaman bombasını veya diğer zararlı programları (toplu olarak “Virüsler”) dağıtmayacak, göndermeyecek veya diğer herhangi bir şekilde erişime sunmayacaksınız. Bu türden Virüslerin varlığını tespit etmeye yönelik herhangi bir yükümlülüğümüz bulunmamaktadır. Web Sitesini, herhangi bir kişisel bilgiyi, şifreyi, hesap bilgisini veya Web Sitesinin diğer kullanıcıları hakkında bilgileri talep etmek, toplamak, elde etmek veya kaydetmekle bağlantılı olarak kullanamazsınız. Web Sitesiyle bağlantılı olarak herhangi bir veri madenciliği, robot veya benzer veri toplama ve ayıklama araçları kullanamazsınız. Eğer Web Sitesinde yazılım veya diğer herhangi bir içerik indirirseniz bunu riski kendinize ait olarak yapıyor olacaksınız.

3. Telif Hakkı ve Ticari Markalar

Web Sitesi ve Web Sitesinde görüntülenen veya Web Sitesinde indirilebilen tüm metin, ses, video, resim, fotoğraf, müzik, görüntü, grafik, bilgi, veri, içerik ve diğer materyaller ROSSO HOME’nun mülkiyetindedir veya ROSSO HOME'un izniyle kullanılmaktadır ve telif hakkı, ticari marka ve diğer kanunlar tarafından korunmaktadır ve işbu Kullanım Şartlarında izin verildiği veya söz konusu materyalin sahibinin önceden alınmış yazılı izniyle kullanılması durumları dışında kullanılamaz. İçeriği herhangi bir şekilde değiştiremezsiniz, çoğaltamazsınız ve söz konusu herhangi bir içeriği kamuya açık olarak görüntüleyemez, gerçekleştiremez, dağıtamaz veya diğer herhangi bir kamuya açık veya ticari amaçla kullanamazsınız. Herhangi bir içeriğin herhangi bir yetkisiz kullanımı telif hakkı kanunlarını, ticari marka kanunlarını, gizlilik ve kamuya açıklık kanunlarını veya diğer kanunları, kuralları ve düzenlemeleri ihlal ediyor olabilir. Web Sitesinden veya herhangi bir İçerikten herhangi bir telif hakkı, ticari marka veya diğer mülkiyet hakkına ilişkin uyarıları kaldıramazsınız. İşbu belge ile açıkça verilmemiş olan İçeriğe ilişkin tüm haklar söz konusu İçeriğin ilgili sahiplerine aittir ve bunlar tarafından saklı tutulmaktadır.

Web Sitesinde kullanılan veya görüntülenen belirli ticari markalar, ticari isimler, hizmet markaları, logolar, ikonlar ve alan adları, ROSSO HOME ve/veya iştiraklerimize ait olan, tescilli olan veya olmayan ticari markalar, ticari isimler ve hizmet markalarıdır. Web Sitesinde kullanılan veya görüntülenen diğer ticari markalar, ticari isimler ve hizmet markaları, ilgili sahiplerine ait olan, tescilli olan veya olmayan ticari markalar, ticari isimler ve hizmet markalarıdır ve ROSSO HOME tarafından izinle kullanılmaktadır. İşbu Web Sitesinde yer alan hiçbir materyal, dolaylı olarak, hareketlerden yorumla veya diğer bir şekilde, Web Sitesinde görüntülenen herhangi bir ticari markayı, ticari ismi, hizmet markasını veya logoyu, ROSSO HOME’nun yazılı izni olmadan veya söz konusu üçüncü taraf sahibinin yazılı izni olmadan kullanmaya ilişkin herhangi bir lisans veya hak vermemektedir ve bu şekilde yorumlanmayacaktır.

4. Kullanıcı İletişimleri

Her türlü veri, soru, yorum, fikir, konsept, know-how, teknik, öneri veya benzeri dahil olmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Web Sitesinde veya elektronik posta ile yayınladığınız, yüklediğiniz, gönderdiğiniz, ilettiğiniz veya ROSSO HOME ile paylaştığınız her türlü iletişim, mesaj veya diğer içeriklerden (toplu olarak “Kullanıcı İletişimleri” olarak anılmaktadır) sadece siz sorumlu olacaksınız. Herhangi bir Kullanıcı İletişimini ileterek veya yayınlayarak, söz konusu Kullanıcı İletişiminin size ait orijinal bir çalışma olduğunu ve herhangi bir telif hakkını, ticari markayı, ticari sırrı, gizlilik hakkını, tanıtım hakkını veya diğer herhangi bir kanunu ihlal etmeyeceğini veya etmediğini beyan ve taahhüt etmektesiniz. ROSSO HOME, sizin ve Web Sitesinin diğer kullanıcılarının gönderdiği bu türden herhangi bir Kullanıcı İletişimini desteklememekte veya bunlara sponsor olmamaktadır. İşbu Kullanım Şartlarını veya geçerli kanun, kural veya mevzuatları ihlal ettiğinizi veya davranışlarınızın, bizim, menfaatlerimiz veya diğer bir kullanıcının, üçüncü taraf tedarikçinin, tüccarın, sponsorun, lisans verenin, hizmet sağlayıcının veya diğer herhangi bir üçüncü tarafın menfaatleri için zararlı olduğunu, takdiri tamamen kendimize ait olmak üzere belirlememiz halinde, Web Sitesine erişiminizi sonlandırma ve/veya engelleme hakkını saklı tutmaktayız.

Gizlilik Politikamızda ( Gizlilik Politikası ) ortaya konan şartlar ve koşullara tabi olarak, tüm Kullanıcı İletişimleri gizli olmayan ve hakkı kimseye ait olmayan bilgiler olarak kabul edilecektir. Buna uygun olarak, lütfen gizli tutmak istediğiniz veya karşılığında maddi karşılık, onay veya isminizin geçmesini beklediğiniz herhangi bir Kullanıcı İletişimini yayınlamayın, yüklemeyin, göndermeyin veya paylaşmayın. İşbu belge ile ROSSO HOME’ya ve iştiraklerimize ve/veya atadığımız kişilere, herhangi bir maddi karşılık, onay veya isminizin geçmesi ihtiyacı olmaksızın, her türlü ve tüm ticari ve ticari olmayan amaçlarla, şu anda bilinen ve gelecekte bilinecek olan her türlü ve tüm ortamlarda söz konusu Kullanıcı İletişimlerine dayalı olan türetilmiş çalışmaları kullanmak, iletmek, kopyalamak, çoğaltmak, dağıtmak, kamuya açık olarak gerçekleştirmek, kamuya açık olarak görüntülemek ve hazırlamak için Kullanıcı İletişimlerine ilişkin daimi, tamamen ödenmiş, telifsiz, gayrikabili rücu ve dünya çapında geçerli lisans vermektesiniz. Kullanıcı İletişimlerini Web Sitesine iletmek ve burada yayınlamak hakkına sahip olduğunuzu ve her türlü ilgili üçüncü taraftan tüm ilgili lisanslara ve onaylara sahip olduğunuzu beyan ve garanti etmektesiniz. Buna ek olarak, ROSSO HOME ve iştirakleri, ürünleri geliştirmek, üretmek ve pazarlamak dahil olmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, her türlü amaçla, Web Sitesine gönderdiğiniz herhangi bir Kullanıcı İletişiminde yer alan her türlü fikri, konsepti, know-how’ı veya tekniği kullanmakta serbesttir.

Her türlü yasadışı, tehdit niteliği taşıyan, ihlal niteliği taşıyan, iftira niteliği taşıyan, karalayıcı, müstehcen, kışkırtıcı, pornografik veya saygısızlık niteliği taşıyan materyali veya bir suç teşkil eden, hukuki sorumluluğa neden olacak olan veya kanunları diğer bir şekilde ihlal eden bir davranış oluşturabilecek olan veya bu türden bir davranışı teşvik edebilecek olan herhangi bir materyali yayınlamanız, karşıya yüklemeniz, göndermeniz, paylaşmanız veya iletmeniz yasaktır. ROSSO HOME, bu türden bilgileri veya materyalleri yayınlayan herhangi bir kimsenin kimliğini ifşa etmesini talep eden veya kendisini bu yönde yönlendiren her türlü emniyet mercii veya idari merci veya mahkeme emri ile tam olarak işbirliği yapacaktır.

Bu yönde bir yükümlülüğümüz bulunmamakla birlikte, herhangi bir Kullanıcı İletişimini takip edebilir veya inceleyebiliriz. Herhangi bir Kullanıcı İletişimini kullanma, geri dönüş yapma, inceleme veya yanıt verme yükümlülüğümüz yoktur. Sadece Kullanıcı İletişimlerinin dağıtımı için bir aracı olarak işlev görmekteyiz ve telif hakkı, karalama, gizlilik, müstehcenlik veya diğer kanunlar uyarınca doğan veya doğmayan herhangi bir Kullanıcı İletişiminin içeriğine ilişkin herhangi bir yükümlülüğümüz olmayacaktır. Her türlü sakıncalı Kullanıcı İletişimi ile ilgili olarak ROSSO HOME’u bilgilendirmeyi kabul etmektesiniz. Her türlü Kullanıcı İletişimlerini takdiri tamamen bize ait olmak üzere kaldırma hakkını saklı tutmaktayız.

5. Kişisel Bilgiler/Gizlilik Politikası

Gizliliğinize değer vermekte ve kişisel bilgilerinizi korumayı taahhüt etmekteyiz. Bu Web Sitesinde hangi bilgileri topladığımız ve bu bilgileri nasıl kullandığımız ve paylaştığımızla ilgili ayrıntılar için lütfen Gizlilik Politikamıza bakınız.

6. Sona Erme/Askıya Alma

Herhangi bir nedenle veya hiçbir neden olmaksızın, herhangi bir zamanda, Web Sitesi kullanımınızı askıya alabilir veya sona erdirebiliriz. Web Sitesinin herhangi bir özelliğini önceden bilgilendirme yapmaksızın değiştirme, askıya alma veya sona erdirme hakkını saklı tutmaktayız. Buna ek olarak, takdiri tamamen kendimize ait olmak üzere, herhangi bir zamanda, Web Sitesi aracılığıyla verilen herhangi bir siparişi iptal edebiliriz.

Yukarı Çık